Stajnia

Stajnia Pyrkiewicz – Villiger Flamingo Sports Line (Single Speed Gravel)

Dziwnie się z tym czuje, że to mój ulubiony rower. Coś w sobie ma – rozłożyste cantilevery Dia Compe, calowy mostek  na kierownicę 31,8mm, a może Riserobaranka, którego dostałem w Chinach za darmo. Ale po kolei. Mam tak, że zamiast scrollować instagrama czy facebooka namiętnie przeglądam OLXa w poszukiwaniu rowerowych szpejów. Któregoś dnia trafiłem na ogłoszenie „Rama Kolarzówka” i zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Było trochę problemów z wysyłką, ale ostatecznie pomógł dobry ziomal z Wrocławia, którego poznaliśmy na Tracklocrossie w Katowicach.

 

  • Rama

Niestety ciężko się cokolwiek w internecie o niej dowiedzieć. Znalazłem jedną aukcje na której ktoś sprzedawał cały rower

Można powiedzieć, że taka turystyczna kolarka. Oryginalnie na przeciętnej jakości osprzęcie Suntour Blaze. Rury CR-MO. Trochę dziwi naklejka „Sports line”

  • Koła

Nic szczególnego, przeszły na emeryturę z innego roweru- a życie miały ciężkie, bo jeździłem na nich w kurierce, pojechałem do Chorwacji  i zaliczyłem sezon przełajowy.

  • Mostek

To rzadko spotykane połączenie – wpuszczany mostek calowy z mocowaniem kierownicy na 31,8mm

  • Kierownica

Tak się złożyło, że byłem w stacjonarnym Aliexpress w Chinach i bardzo spodobała mi się ta kierownica, okazało się niestety, że nie jest na sprzedaż. Dostałem ją za darmo :D. Jest mega wygodna.

  • Oponki

WTB Crossboss – super oponki kurła. Ach ten brązowy tanwall 🙂

  • Single speed conversion kit

Więcej o tym rozwiązaniu tutaj: http://pyrkiewicz.pl/2018/01/22/druk-3d-i-rowerki-single-speed-conversion-kit/

I wyszedł z tego świetny rower na dojazdy do pracy, wygłupy ze znajomymi i lekkie tripy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *